fbpx

Par mums

BIO2YOU apvieno dabas dziedinošo enerģiju ar zinātnes gudrību. Mēs vēlamies, lai Tu saglabā to, ko daba ir Tev ir devusi piedzimstot – tīrību šūnu līmenī. Tāpēc ar pārliecību aizvien turpinām Bio2You pilnveidošanu ar jauniem atklājumiem un produktiem. Mēs nemitīgi domājam par Tevi!

Dabīgā kosmētika var būt gan efektīva, gan moderna.

Rita Lagzdiņa

DABAS SPĒKS UN BRĪNUMS

Sākotnēji es domāju, ka smiltsērkšķu brīnumainais spēks ir nonācis manā redzeslokā tikai sagadīšanās pēc, bet tagad es saprotu, ka tas ir likumsakarīgi.

Manā acu priekšā tas dziedināja ļoti nopietnus kosmētiskus defektus un veselības problēmas, un tas bija spēcīgs stimuls līdz pilnībai izprast šo ogu noslēpumu. Atklājumi bija pārsteidzoši – šīs enerģijas krāsas ogas ir pārpilnas ar atjaunojošām un dziedinošām vielām. Jā, tā nebija sagadīšanās!

Mēs diendienā rūpējamies, lai visi Bio2You produkti Tevi iedvesmo no dzīves ņemt visu to, kas Tevi patiesi iepriecina!

Bio2You ir unikāla dabisko vielu un zinātnes kombinācija, kas vērsta uz ādas stresa radīto izmaiņu terapiju. Tās sastāvs, maigā tekstūra un neuzbāzīgā smarža – viss, kas atbilst mūsdienu domāšanai un prasībām.

Kristīne Azarjana, Dermatoloģe

Smiltsērkšķis ir brīnumaugs, tāpēc pret to jāizturas ar vislielāko rūpību un cieņu. Esam ieguvuši bioloģiskās lauksaimniecības sertifikātu un audzējam smiltsērkšķus, neizmantojot ķīmisku mēslojumu, tāpēc mūsu sula ir organiski tīra, veselīga un spēcinoša.

Jānis Kronbergs, Sertificētu bioloģisku smiltsērkšķu audzētājs, sulas ražotājs

Bio2You (B2Y SIA) ir noslēdzis 2017.g.8.maijā līgumu Nr.SKV-L-2017/246 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds

Bezmaksas piegāde, pērkot

LV 20€+; LT/EE 40€+

EU 75€+; RU/CIS 100€+

14 dienu atgriešanas tiesības

Preci var atgriezt 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas

Naturālā kosmētika

Apvieno dabas dziedinošo enerģiju ar zinātnes gudrību

100% Aizsargātie maksājumi

PayPal / MasterCard / Visa

Ar 256-bit SSL aizsardzību