Jaunumi

Kā laikapstākļi ietekmē mūsu noskaņojumu

bio2you blogs ka laikapstakli ietekme musu noskanojumu

Laika apstākļi ietekmē ne tikai mūsu plānus brīvdienās, bet tie var būtiski ietekmēt arī mūsu garastāvokli un vispārējo pašsajūtu. Apskatīsim, kā dažādi laikapstākļi ietekmē mūsu emocijas un garīgo veselību.

Sāksim ar sauli - siltuma un vitalitātes simbolu. Nav noslēpums, ka saulainās dienās mēs bieži jūtamies laimīgāki un enerģiskāki. Saules gaisma izraisa serotonīna, jeb "laimes hormona" izdalīšanos, kas saistīts ar garastāvokļa regulēšanu. Saules gaismas iedarbība stimulē arī D vitamīna veidošanos, kam ir būtiska nozīme vispārējās veselības un labsajūtas uzturēšanā. Līdz ar to saulains laiks bieži vien ir saistīts ar garastāvokļa uzlabošanos, lielāku motivāciju un lielāku produktivitāti. 

Turpretīm saules gaismas trūkums var izraisīt sezonālo depresiju. Sezionālā depresija var veidoties gada tumšākajos mēnešos. Visbiežāk sastopamie simptomi ir zems enerģijas līmenis, aizkaitināmība un skumjas vai bezcerības sajūta. Saules ietekme uz mūsu garastāvokli apliecina, cik svarīgi ir, kad vien iespējams, uzsūkt saules starus, vai nu pavadot laiku ārā, vai arī vienkārši atverot aizkarus gaišā dienā.
Atgādinām - uzturoties tiešajos saules staros, iesakām lietot SPF krēmus. 

Tā kā saule parasti uzlabo mūsu dienu, tad lietainas dienas var sabojāt ne tikai mūsu apģērbu, bet arī noskaņojumu. Šādas dienas dažkārt var izraisīt melanholiju vai drūmu noskaņojumu. Lietus pilienu skaņa pret loga stiklu dažiem var būt nomierinoša, bet citiem tā var izraisīt skumjas vai nostalģiju. Kā arī ir svarīgi apzināties, ka ne visi cilvēki uz lietainiem laikapstākļiem reaģē vienādi. Daži cilvēki atrod mierinājumu lietus skaņās vai izbauda iespēju omulīgi iekārtoties telpās ar labu grāmatu vai siltu tējas tasi. Turklāt lietainas dienas pilda svarīgu ekoloģisku funkciju, barojot zemi un uzturot dzīvību. Mainot savu attieksmi pret to, mēs varam iemācīties novērtēt lietainā laika skaistumu un nozīmi pat tad, ja tas mēdz izjaukt mūsu plānus. 

Mēs nevaram ietekmēt laikapstākļus, taču tā ietekme uz mūsu garastāvokli un pašsajūtu ir nenoliedzama. Laikapstākļi būtiski ietekmē mūsu ikdienas pārdzīvojumus, sākot ar saules gaismas uzmundrinošo iedarbību un beidzot ar lietainām dienām, kas rada apcerīgu noskaņojumu. Attīstot izpratni, noturību un pozitīvu domāšanu, mēs varam iemācīties pārvarēt emocionālos kāpumus un kritumus, kas saistīti ar pastāvīgi mainīgajām laika prognozēm. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai spoži spīd saule vai maigi krīt lietus, centīsimies atrast skaistumu ik katrā mirklī

Saulainā laikā lieto mūsu Mitrinošo dienas krēmu ar SPF 30, bet lietainā laikā iepriecini sevi ar mūsu saulaino Īpaši mitrinošo dienas un naksts smiltsērkšķu krēmu un kādu no Bio2You vannas produktiem.

Mitrinošs dienas sejas krēms ar SPF30 50ml

11,04 
Mitrinošs dienas sejas krēms ar SPF30.

Krēms piemērots visiem ādas tipiem, arī īpaši jutīgai ādai. Pateicoties vērtīgajām augu eļļām, hialuronskābei un pantenolam, krēms mitrina un baro ādu, aizsargā no saules stariem un padara ādu maigu, gludu un starojošu. Krēma sastāvā esošā smiltsērkšķa eļļa un vērtīgie antioksidanti sniedz enerģiju un reģenerē. Rekomendē ikdienas mitruma līmeņa uzturēšanai, aizsardzībai pret sauli, kā arī noguruma un stresa pēdu neitralizēšanai uz sejas.

Tikai ārīgai lietošanai. Lietot no rīta. Nesatur alkoholu, krāsvielas, dzīvnieku izcelsmes produktus.   *Pirmajā lietošanas reizē, pumpītis jāpaspiež vairākas reizes.

Īpaši mitrinošs dienas un nakts sejas krēms 50ml

19,99 
Īpaši mitrinošs sejas krēms ar palielinātu smiltsērkšķu eļļas daudzumu  atmodinās Tavas ādas šūnas un piešķirs ādai jauneklīgu pievilcību.
Sastāvā smiltsērkšķu eļļa, hialuronskābe, pantenols un vitamīnu komplekss.

Vannas bumba Ābols 125g

4,50 
Sulīgais ābola aromāts savaldzinās Tavu prātu pēc garas un nogurdinošas dienas.
Vannas bumbas palīdzēs radīt unikālu romantisku atmosfēru. Ja esat noguris no pilsētas burzmas, stresa darbā un ikdienas problēmām, vienkārši paņemiet vannas bumbu un iegremdējieties harmonijas un komforta pasaulē.

Vannas bumba Aloe Vera 125g

4,50 
Maigā Aloe Vera nomierinās Tavu prātu pēc garas un nogurdinošas dienas.
Vannas bumbas palīdzēs radīt unikālu romantisku atmosfēru. Ja esat noguris no pilsētas burzmas, stresa darbā un ikdienas problēmām, vienkārši paņemiet vannas bumbu un iegremdējieties harmonijas un komforta pasaulē.