fbpx

Piegāde

Pasūtījuma apmaksu var veikt ar bankas karti, caur Paypal maksājumu sistēmu vai internetbankā.

Piegādes nosacījumi un cenas

Piegādi visā Latvijā nodrošina kurjerpakalpojumu sniedzēji Venipak Sia un Omniva Latvija Sia.

Prece tiks nosūtīta Jums uz norādīto adresi 1-3 darba dienu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no izvēlēta piegādes veida un kurjerpakalpojuma sniedzēja.  

Piegāde visā Latvijas teritorijā ir bez maksas pasūtījumiem virs Eur 20. Ja pasūtījums ir mazāks par Eur 20, piegādes maksa Latvijā ir Eur 5.

Piegāde Igaunijā un Lietuvā ir bez maksas pasūtījumiem virs Eur 40. Ja pasūtījums ir mazāks par Eur 40, piegādes maksa ir Eur 7.

Piegāde visās pārējas Eiropas Savienība valstīs ir bez maksas pasūtījumiem virs Eur 75. Ja pasūtījums ir mazāks par Eur 75, piegādes maksa ir Eur 25.

Piegāde Krievijā, Ukrainā, Moldovā, Azerbaidžānā, Uzbekistānā, Kazahstānā ir bez maksas pasūtījumiem virs Eur 100. Ja pasūtījums ir mazāks par Eur 100, piegādes maksa ir Eur 35.

Piegāde ASV un Kanādā ir bez maksas pasūtījumiem virs Eur 150. Ja pasūtījums ir mazāks par Eur 150, piegādes maksa ir Eur 40.

Pirkuma summā un piegādes izmaksās ir iekļauts 21 % PVN.

Ja gadījumā kāda no precēm ir nepieciešama steidzami – sazinieties ar klientu konsultantu pa tālruni: 29250765, lai precizētu tās pieejamību.

Pirkumus pirms Ziemassvētkiem plānojiet savlaicīgi. Preču piegāde visā Latvijā var kavēties. Ja pirkums ir domāts, kā dāvana, tā noformēšanu neatlieciet uz pēdējo mirkli.

Bezmaksas piegāde, pērkot

LV 20€+; LT/EE 40€+

EU 75€+; RU/CIS 100€+

14 dienu atgriešanas tiesības

Preci var atgriezt 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas

Naturālā kosmētika

Apvieno dabas dziedinošo enerģiju ar zinātnes gudrību

100% Aizsargātie maksājumi

PayPal / MasterCard / Visa

Ar 256-bit SSL aizsardzību