Piegāde

Pasūtījuma apmaksu var veikt ar bankas karti vai internetbanku.

Piegādes nosacījumi un cenas

Piegādi visā Latvijā nodrošina kurjerpakalpojumu sniedzēji Venipak Sia un Omniva Latvija Sia.

Prece tiks nosūtīta Jums uz norādīto adresi 1-3 darba dienu laikā. Piegādes laiks ir atkarīgs no izvēlēta piegādes veida un kurjerpakalpojuma sniedzēja.  

Piegāde visā Latvijas teritorijā ir bez maksas pasūtījumiem virs Eur 35. Ja pasūtījums ir mazāks par Eur 35, piegādes maksa Latvijā ir Eur 5.

Piegāde Igaunijā un Lietuvā ir bez maksas pasūtījumiem virs Eur 40. Ja pasūtījums ir mazāks par Eur 40, piegādes maksa ir Eur 7.

Piegāde visās pārējas Eiropas Savienība valstīs un UK ir bez maksas pasūtījumiem virs Eur 75. Ja pasūtījums ir mazāks par Eur 75, piegādes maksa ir Eur 25.

Piegāde Moldovā, Azerbaidžānā, Uzbekistānā, Kazahstānā ir bez maksas pasūtījumiem virs Eur 100. Ja pasūtījums ir mazāks par Eur 100, piegādes maksa ir Eur 35.

Piegāde ASV un Kanādā ir bez maksas pasūtījumiem virs Eur 150. Ja pasūtījums ir mazāks par Eur 150, piegādes maksa ir Eur 40.

Pirkuma summā un piegādes izmaksās ir iekļauts 21 % PVN.

Ja gadījumā kāda no precēm ir nepieciešama steidzami – sazinieties ar klientu konsultantu pa tālruni: 29250765, lai precizētu tās pieejamību.

Pirkumus pirms Ziemassvētkiem plānojiet savlaicīgi. Preču piegāde visā Latvijā var kavēties. Ja pirkums ir domāts, kā dāvana, tā noformēšanu neatlieciet uz pēdējo mirkli.

shipped

Bezmaksas piegāde

Bezmaksas piegāde pirkumiem virs 20 eiro.

return

Preču atgriešana

Preci var atgriezt 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas

leaf

Naturālā kosmētika

Apvieno dabas dziedinošo enerģiju ar zinātnes gudrību

shield 1

100% droši maksājumi

PayPal / MasterCard / Visa
Ar 256-bit SSL aizsardzību