Jaunumi

Smiltsērkšķis skaistumkopšanā

bio2you bloga raksts smiltserkskis skaistumkopsana

Pasaulē, kur veikalu plaukti ir pārpildīti ar sejas kopšanas līdzekļiem un solījumiem par jauneklīgu un starojošu ādu, ir viegli aizmirst par dabas sniegto ārstniecisko spēku.

Iepazīsties ar smiltsērkšķi - zeltaino eliksīru, kuras gadsimtiem ilgi ir slavens ar savām unikālajām un brīnumainajām īpašībām. Smiltsērkšķos ir vairāk nekā 190 bioloģiski aktīvu sastāvdaļu, tostarp 3 antioksidanti, 18 aminoskābes, 14 vitamīni (A, B1, B2, C, D, K, P), provitamīni un omega 3; omega 6; omega 7 un omega 9. Vitamīni smiltsērkšķos ir daudz lielākā koncentrācijā nekā citos augos, piemēram, A vitamīna ir 3 reizes vairāk nekā burkānos, C vitamīna - 10 reizes vairāk nekā apelsīnos un E vitamīna 4 reizes vairāk nekā saulespuķu sēklās.

Mēs savos sejas kopšanas līdzekļos lietojam smiltsērkšķu eļļu, jo tās antioksidantiem bagātais sastāvs stiprina ādu pret piesārņojumu, UV starojuma radītiem bojājumiem un citiem ārējiem agresoriem, palīdzot saglabāt tās jaunības vitalitāti. Smiltsērkšķu eļļu ir ieteicama arī sausai, raupjai sejas ādai, kura cieš no ādas zvīņošanās.  Eļļai piemīt lieliskas mīkstinošas, mitrinošas un barojošas īpašības, kas palīdz novērst pirmās ādas novecošanās pazīmes, kā arī priekšlaicīgu krunciņu  veidošanos.  Smiltsērkšķu eļļa ir pazīstama ar savu spēju palīdzēt dažādu ādas slimību, tostarp brūču, apdegumu un ekzēmas, dziedināšanas procesā. Tās pretiekaisuma īpašības nomierina iekaisušo ādu, savukārt reģeneratīvās īpašības stimulē šūnu maiņu, paātrinot ādas dabisko atjaunošanās mehānismu.

Smiltsērkšķu eļļa ir īsts dabas dārgakmens, kas piedāvā neskaitāmas ādas kopšanas priekšrocības dažādiem ādas tipiem un problēmām. Neatkarīgi no tā, vai vēlies mitrināt, dziedināt vai atjaunot ādu, šis zelta eliksīrs ir piemērots tieši Tev. Izmanto sejas kopšanas līdzekļus kuru sastāvā ir  smiltsērkšķu eļļas spēks un atklāj noslēpumu starojošai un veselīgai ādai, kas iztur laika pārbaudi.

Smiltsērkšķu eļļa Bio2You produktos

Iepazīsties ar TOP Bio2You produktiem kuri sastāv no smiltsērkšķu eļlas!