Jaunumi

Jauns gads, jauns es

bio2you home page banners 1920 × 1080 px 2

Jaunajā gadā tā ir ierasta tradīcija izvirzīt jaungada apņemšanos. Tie var būt personīgi mērķi, ko vēlamies sasniegt, ieradumi, ko vēlamies mainīt, vai lietas, kuras vēlamies iegādāties. Bet, kā jau mēs zinām, pieturēties pie jaungada apņemšanās var būt grūti.

Šeit ir daži padomi, kā pieturēties pie Tevis izveidotajiem mērķiem:

  • Uzstādi sasniedzamus mērķus! Tā vietā, lai uzstādītu plašus mērķus, kā piemēram, “vingrot vairāk”, “ceļot” utt, uzstādi konkrētus mērķus, piemēram, “vingrot vismaz 30 minūtes – trīs reizes nedēļā “, “aizceļot uz tādu un tādu valsti”.
  • Pieraksti, ko Tu vēlies sasniegt! – Vizuāli, redzot savus pierakstus, būsi vairāk motivēts. Šo lapu vai piezīmi noliec sev redzamā vietā, un, kad mērķis sasniegts, ar vislielāko baudu Tu varēsi šo punktu izsvītrot. 
  • Esi reāls! Ir svarīgi būt reālistiskam, apzinoties, ko patiešām vari sasniegt. Ja uzstādi pārāk ambiciozu mērķi, tas var Tevi demotivēt. 
  • Nosvini katru sasniegto mērķi, arī pašu mazāko. Tas palīdzēs Tev saglabāt motivāciju un pozitīvu attieksmi, kā arī sniegs gandarījumu, ka esi kaut ko izdarījis.
  • Nepārmet sev, ja kaut kas nesanāk – mums visiem ir melnās dienas un mēs visi pieļaujam kļūdas. Tas nekas, ja tomēr plāni mazliet mainās, vai arī progress ir ne tik ātri kā Tu vēlējies. Paņem pauzīti, savācies un turpini tālāk. 
  • Atceries, ka Jaungada apņemšanās mērķis ir uzlabot savu Tavu dzīves līmeni. Neliec uz sevi pārāk lielu spiedienu. Galvenais, lai Tu vari izbaudīt ceļu uz nosprausto mērķi ar pozitīvu attieksmi un smaidu uz sejas. 

Kāda ir Tava jaunā gada apņemšanās?