Jaunumi

Notīri ziemas pelēcību un uzmundrini ādu!

bio2you home page banners 1920 × 1080 px 4

Pavasaris ir laiks, kad pēc ziemas attīrām un uzspodrinām savu māju, logus, notraušam putekļus. Pēc ziemas metam nost siltās drēbes un vēlamies, lai ne tikai sejas, bet arī ķermeņa āda būtu vesela un patīkama.

Pēc ziemas āda parasti kļūst sausa, jo ādas šūnu atjaunošanās notiek lēnāk, svīšanas process norit ar mazāku intensitāti un pasliktinās asinsrite. Visu šo faktoru iedarbībā āda zaudē elastību, kļūst raupja, neveselīga un sausa. Tādēļ pats galvenais, kam pavasarī jāpievēršas, ir ādas attīrīšana un mitrināšana. Jādzer daudz ūdens, lai atveras visas šūnas un poras.

Ja ādas virsējais slānis nebūs attīrīts, tas neļaus tās dziļākajiem slāņiem uzņemt sejas krēma, masku un serumu vērtīgās sastāvdaļas, tāpēc:

Īpaša uzmanība pavasarī jāpievērš jutīgai ādai. Iegaumē, ka jutīga āda uz laiku var kļūt visiem ādas tipiem. Piemēram, sausa āda var kļūt jutīga tāpēc, ka tajā nav pietiekams aizsargājošo tauku un mitruma līmenis, savukārt taukainai ādai jutīgums draud tad, ja ir samazinājušās ādas pretestības spējas. Jutīga var būt arī jauna āda, lai gan pārsvarā jutīgums palielinās ar gadiem.

Jutīguma izraisīšanos var ietekmēt: 

  • nepareizi ādas kopšanas līdzekļi, piemēram, sejas mazgāšana ar ziepēm; 
  • ūdens; 
  • pārmērīga dekoratīvās kosmētikas lietošana; 
  • gaisa piesārņojums, klimatiskie apstākļi, nepietiekams mitruma līmenis telpās, sauss gaiss, ventilācija; 
  • medikamentu lietošana, slimības (piemēram, infekcijas, saaukstēšanās, bojāti zobi); 
  • pārāk stipra ādas mehāniska kairināšana (skrubēšana); 
  • stress, pārslodze; 
  • gremošanas traucējumi un nepareizs uzturs, 

Jutīguma pazīmes var būt ādas apsārtums, nieze, lobīšanās, viegls uztūkums, svilinoša sajūta, nātrene. Jutīgas ādas gadījumā ļoti būtiska ir rūpīga ādas attīrīšana un ādas aizsardzība. Jāizvēlas bagātīgi, aizsargājoši un mitrinoši krēmi (visi Bio2You krēmi, serumi un maskas ir dermatoloģiski testēti jutīgai ādai!). 

Lai dotos pretī pavasarim un uzplauktu kopā ar to, rūpējies par savu ādu ar pareiziem un kvalitatīviem ādas kopšanas līdzekļiem. Neaizmirsti arī par sabalansētu uzturu un tīru ūdeni. Centies izvairīties no kafijas, melnās tējas, alkohola un tabakas.

Visbeidzot, atceries, ka ādas veselības uzlabošanos tieši ietekmē arī izvairīšanās no stresa, pozitīva attieksme pret dzīvi un māka atslābināties.

 Seko mums soc. tīklos!