fbpx

Par smiltsērkšķi

VĒRTĪGAIS BRĪNUMS

REDZI, ES ESMU BRĪNUMAINS. BEZ PĀRSPĪLĒJUMIEM!

Mani izpētījuši zinātnieki un ārsti. Viņi, gudrie, uzskata, ka esmu fenomenāls. Bet es vienkārši daru savu darbu. Veseļoju un daru skaistāku. Ieklausies! Es darbojos no galvas līdz kājām. Esmu tavs ārsts, kas dziedina, medmāsiņa, kas apgādā šūnas ar vitamīniem un citām labvielām, sanitārs, kas izvada šlakas un stimulē aknu darbību.
Vitamīni manī koncentrējušies spēcīgāk nekā citos augos. Piemēram, A vitamīns manī ir 3 reizes vairāk nekā burkānos, C vitamīns – 10 reizes vairāk nekā apelsīnos, bet E vitamīns – 4 reizes vairāk nekā saulespuķu sēklās

MANĪ IR 190 BIOLOĢISKI AKTĪVAS VIELAS

 • Daudzi spēcīgi antioksidanti
 • 18 aminoskābes
 • 14 vitamīni (A, B grupa, C, D, K, P)
 • Provitamīni
 • Fenoli
 • 42 lipīdu veidi
 • 11 mikroelementi (cinks, kalcijs, dzelzs, utt)
 • 22 taukskābes, tajā skaitā:
 • Omega 3
 • Omega 6
 • Omega 7
 • Omega 6
 • 36 flavorīdu veidi

LŪK, KO ES DARU TAVĀ LABĀ:

 • Daru brīnumus ar tavu ādu – tā atjaunojas, kļūst elastīga, uzlabojas tās struktūra
 • Esmu spēcīgs antioksidants
 • Esmu antidepresants
 • Kavēju novecošanas, atjaunoju šūnas
 • Novēršu iekaisumus
 • Samazinu holesterīna līmeni
 • Mazinu ļaundabīgu audzēju risku
 • Stimulēju imūnsistēmu
 • Uzlaboju asinsriti, novēršu artēriju aizsērēšanu
 • Dabiski atjaunoju tavu enerģiju
 • Cīnos ar infekcijām un vīrusiem
 • Palīdzu izcili darbināt smadzenes
 • Uzlaboju nervu sistēmu
 • Dziedēju brūces
 • Likvidēju ķīmijterapijas sekas
 • Uzlaboju dzimumpotenci

ARVIENVĀRDSAKOT, LIEKU TEV MIRDZĒT VESELĪBĀ UN SKAISTUMĀ!

MAZLIET VĒSTURES

Smiltsērkšķis savu vērtīgo īpašību dēļ ir plaši izmantots tautas medicīnā Āzijā jau pirms daudziem tūkstošiem gadu. Arī Krievijā smiltsērkšķis ir plaši pētīts un pielietots.

Starp pašiem senākajiem rakstu avotiem, kuros pieminēti smiltsērkšķi, ir Tibetas mūku traktāti. Tomēr visaktīvākais laiks smiltsērkšķu augļu atzīšanā sākās apmēram 200 gadu pirms mūsu ēras Maķedonijas Aleksandra karagājienu laikā. Pārgurušie karavīri ievēroja, ka zirgi no vairākiem nepazīstamiem kokiem ir noēduši ogām līdzīgus augļus. Arī karotāji tos nogaršoja. Pēc dažām dienām karavīri un zirgi bija atguvuši spēkus. Kopš tā laika šo augu latīniski dēvē par hippophae. Tulkojumā tas nozīmē “spožais zirgs”. Maķedonijas Aleksandrs augļu kokus aizveda uz Eiropu. Smiltsērkšķi ir izplatīti Āzijā, Eiropā un Krievijā, un kopš neseniem laikiem arī Kanādā.

Čingizhans, Mongolijas imperators, kurš 13.gs. izveidoja vienu no lielākajām impērijām, paļāvās uz 3 stūrakmeņiem: labi organizēta armija, stingra disciplīna un smiltsērkšķis.

SPĒCĪGS ANTIOKSIDANTS

Novecošana un ar to saistītās slimības, piemēram, sirds slimības un vēzis, ir saistītas ar oksidāciju, ko izraisa pārmērīgs reaktīvo molekulu daudzums. Antioksidanti ir vielas, kas mazina oksidēšanos. Vesels cilvēks ir apveltīts ar spēcīgu oksidatīvo sistēmu – pats organisms ir ieprogrammēts neitralizēt un noārdīt kaitīgās vielas. Tomēr tā vājinās, novecojot; to provocē arī pastiprināts un ilgstošs stress, kaitīgi ieradumi, stimulējošu vielu lietošana, pārmērīga sauļošanās, vides piesārņojums, slimošana, ilgstoši iekaisumi, traumas, operācijas, badošanās, nekvalitatīva pārtika, utt. Brīvo radikāļu kaitīgā iedarbība skar ļoti daudzus orgānus, bet visātrāk – sirds un asinsvadu sistēmu. Tas izraisa holesterīna uzkrāšanos, asinsvadu elasticitātes pazemināšanos, hipertensiju, išēmiju, un sekas var būt infarkts. Kā nākamie cieš āda, acis, imūnsistēma un saistaudi.

Antioksidanti ir visspēcīgākie pretspēlētāji šūnu graujošajiem brīvajiem radikāļiem, bet smiltsērkšķis ir viens no visspēcīgākajiem zināmajiem antioksidantiem, jo tajā ir pārpārēm dabisko antioksidantu -C, E, A vitamīnu, betakarotīna, selēna, polifenolu – flavonoidu, u.c.!

IETEKME UZ VESELĪBU

A VITAMĪNS UN KAROTINOĪDI

Smiltsērkšķos ir 8 dažādu veidu karotinoīdi. Pats aktīvākais ir ß(beta) karotīns, no kā tievās zarnās un aknās veidojas retinols – vitamīns A, veicinot normālu vielmaiņu, šūnu augšanu un attīstību, paaugstinot gļotādu izturību un neuzņēmību pret infekcijām. A vitamīns samazina minerālvielu izgulsnēšanos svarīgu orgānu asinsvados – aknās, smadzenēs un muskuļu asinsvados. Pēdējos gados pierādīta karotinoidu spēja nomākt kancerogēno vielu darbību, kas rosina ļaundabīgu audzēju veidošanos. To iesaka lietot lielās devās cīņā pret vēzi.

B VITAMĪNU GRUPA

Vitamīnu B grupas vitamīni (B1, B2, B4, B6, B8, B9) ir ļoti svarīgi dažādos vielmaiņas procesos. Nomierina centrālo nervu sistēmu, piedalās vielmaiņas procesos, aktivizē kustības, ārstē hiperholesterinēmiju, taukaino hepatozi. B9 ir aktīvs dalībnieks asisnsrades procesos – galvenokārt leikocītu, īpaši būtiski šo vitamīnu saņemt pēc apstarošanas, pazeminātas endokrīnās sistēmas darbības gadījumā, pacientiem ar zarnu tuberkulozi.

C VITAMĪNS

C vitamīna daudzums smiltsērkšķos pārsniedz tā daudzumu upenēs, pīlādžos, kivi, un citos augos. C vitamīns smiltsērkšķos labi saglabājas arī pēc pārstrādes, pateicoties organisko skābju klātbūtnei ogās, kuru sastāvā nav sadalošā fermenta -askorbināzes. C vitamīnam ir milzīga nozīme cilvēka imūnsistēmas aktivizēšanā, pasargājot no saaukstēšanās un infekcijas slimībām. Tam ir antiseptiska (attīroša) iedarbība, palīdz audu reģenerācijai (atjaunošanai) un veicina brūču sadzīšanu. Askorbīnskābe veic ārstniecisku un profilaktisku darbību aknu, nieru un virsnieru saslimšanas gadījumā, darbojas arī uz citiem sekrēcijas dziedzeriem.

D VITAMĪNS

ir atbildīgs par normālu kaulu sistēmas un zobu attīstību, nobriešanu; tas veicina kalcija uzsūkšanos no gremošanas trakta asinīs. Īpaši svarīgi ir uzņemt pietiekošu D vitamīna daudzumu jaundzimušā periodā un mātēm zīdīšanas laikā. Arī pieaugušam cilvēkam D vitamīna trūkuma rezultātā kauli var kļūt trausli.

E VITAMĪNS

(tokoferols) eļļā ir 2,9 – 18,4 mg, kas ir 3 reizes vairāk nekā mandeļu riekstos. E Vitamīns, sinerģiski sadarbojoties ar A vitamīnu, veicina cilvēka imūnsistēmas nostiprināšanu. E vitamīns ir spēcīgs šūnu atjaunotājs un pretiekaisuma līdzeklis. Tokoferols normalizē vairogdziedzera darbību. Tas piedalās spermatoģenēzē un augļa dīgļa attīstības regulācijā, tādejādi pasargājot vīrišķos un sievišķos dzimumorgānus no neauglību izraisošām slimībām. Novērots, ka tokoferols novērš dzimuma instinkta paguruma pazīmes. Daži novēro, ka ārstējoties ar smiltsērkšķu sulu, ģimenes dzimumdzīve kļūst saistošāka un intensīvāka.

K1 VITAMĪNS

(filohinons) smiltsērkškos ir ap 1,2 mg% – t.i. vairāk kā pīlādžos. K1 vitamīns piedalās protrombīna veidošanā un tā veicina normālu asins sarecēšanu, kas ir svarīgi pie operācijām, iekšķīgiem asiņojumiem, čūlām, hemoroidiem. Kā ārstniecības līdzeklis tas lietojams hemorāģiju, hepatītu, staru slimības ārstēšanai, čūlu un dzemdes asiņošanas, kā arī operāciju sagatavošanas periodā.

PP VITAMĪNI

regulē vairāk kā 100 veidu fermentu darbību un stabilizē C vitamīna noturību produktos. Pektīni spēj piesaistīt un izvadīt no organisma smagos metālus, kaitīgās vielas, kuras rodas nepareizā vielu maiņā, tāpēc smiltsērkšķu sula mazina saindēšanos ar sliktu alkoholu.

BIOFLAVONOĪDI – SAVIENOJUMI AR P VITAMĪNA IEDARBI

Flavonīdi un fenoli ir spēcīgi antioksidanti. Galvenais to uzdevums ir asinsvadu sieniņu nostiprināšana, samazinot to caurlaidību un asinsizplūdumu iespējamību. C un P vitamīna klātbūtne neitralizē antibiotiku noārdošo darbību uz asinsvadiem. Flavonoīdiem piemīt antialerģiska, antiastmatiska, pretiekaisuma un pretdrudža darbība. Leikoantociāni kavē patoloģisku onkoloģisku šūnu augšanu un pastiprina staru terapijas efektivitāti. Flavonoli un flavoni pazemina holesterīna līmeni, un tiem ir antisklerotiska un spazmolītiska darbība. Katehīni normalizē sirdsdarbību un asinsriti.

NEPIESĀTINĀTĀS TAUKSKĀBES (F VITAMĪNS)

Smiltsērkšķi ir 22 nepiesātināto taukskābju veidi. Zinātniskie pētījumi ir pierādījuši, ka neaizvietojamās taukskābes ir vitāli nepieciešamas normālai organisma augšanai un funkcionēšanai. Neaizvietojamās taukskābes, līdzīgi kā vitamīnus un minerālvielas, organisms pats nespēj sintezēt, un tāpēc tās ir jāuzņem ar uzturu. Tās veicina tauku izmantošanu (noder svara samazināšanā), veicina holesterīna sadalīšanu un izvadīšanu no organisma; novērš sklerozi un veicina smadzeņu darbību. Smiltsērkšķu sula kopā ar savu eļļu labi novērš datoru izsaukto nogurumu, veicina domāšanas un reakcijas ātrumu, dažiem novērš raksturīgās galvassāpes pēc ilgstoša darba pie datora.

OMEGA 3

Veiktie zinātniskie pētījumi par OMEGA 3 neaizvietojamo taukskābju iedarbību uz cilvēka organismu liecina, ka šīm unikālajām taukskābēm piemīt plaša spektra labvēlīga ietekme uz cilvēka veselību. Smiltsērkšķu un linsēklu eļļas ir līdz pat sešām reizēm bagātāks OMEGA 3 taukskābju avots par jebkuru zivju eļļu. OMEGA 3 neaizvietojamās taukskābes:

 • veicina sirds un asinsvadu sistēmas veselību,
 • uzlabo imunitāti,
 • palīdz depresijas un nemiera stāvokļu gadījumā,
 • labvēlīgi ietekmē smadzeņu veselību,
 • var aizkavēt saslimšanu ar vēzi,
 • labvēlīgi ietekmē reimatoīdā artrīta slimnieku stāvokli,
 • labvēlīgi ietekmē fiziskās un mentālās darba spējas.

 

Bezmaksas piegāde, pērkot

LV 20€+; LT/EE 40€+

EU 75€+; RU/CIS 100€+

14 dienu atgriešanas tiesības

Preci var atgriezt 14 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas

Naturālā kosmētika

Apvieno dabas dziedinošo enerģiju ar zinātnes gudrību

100% Aizsargātie maksājumi

PayPal / MasterCard / Visa

Ar 256-bit SSL aizsardzību