Jaunumi

Top 5 padomi kā dabiski iegūt veselīgu ādu!

bloga posti 1920x1080 1

Iegūt veselīgu ādas izskatu var būt izaicinājums, īpaši tiem, kam ir jutīga vai viegli kairināma sejas āda. Lai gan skaistumkopšanas tirgus ir piesātināts ar dažnedažādiem ādas kopšanas līdzekļiem, dabisko sastāvdaļu izmantošana var arī nodrošināt efektīvus rezultātus. Šajā ierakstā mēs izskatīsim piecus padomus, kā dabiski iegūt veselīgu ādu.

1. Ūdens - Ūdens ir svarīga viela, lai uzturētu ādu veselīgu. Ūdens mitrina ādu un palīdz izvadīt toksīnus, kā rezultātā sejas krāsa kļūst skaidrāka un mirdzošāka. Centieties izdzert vismaz astoņas glāzes ūdens dienā, lai āda izskatītos un justos labi.

2. Antioksidanti uzturā - Antioksidanti ir būtiski, lai aizsargātu ādu no brīvo radikāļu radītajiem bojājumiem, kas var veicināt priekšlaicīgu novecošanos. Iekļauj ar antitoksinkantiem bagātu pārtikas produktus kā, piemēram. - lielogu mellenes, avenes, smiltsērkšķu ogas, llazdu rieksti, valrieksti, mandeles, pekanrieksti, sarkanie sīpoli, spināti, brokoļi, sarkanā paprika utt, un barot ādu no iekšienes.
3. Dabiski ādas kopšanas produkti - Kad runa ir par veselīgas ādas iegūšanu, svarīgi ir lietot dabiskus sejas kopšanas produktus, kas nesatur skarbas kīmiskās vielas kā alkoholu un sintētiskās smaržvielas. Meklē produktus, kas satur dabiskas sastāvdaļa kā - smiltsērkšķu eļļu, kumelītes un aloevera. Tas palīdzēs samazināt kairinājuma risku un veicinās ādas atjaunošanos.

4. Miegs - Kvalitatīvs miegs, veselīga āda! Miega laikā organisms atjaunojas un reģenerē jaunas ādas šūnas, kā rezultātā sejas kļūst gaišāka, jauneklīgāka. Centieties gulēt vismaz septiņas līdz astoņas stundas naktī, lai gūtu labumus nevis nogurušas un tumšas acis.
5. Stress - Stress ietekmē ne tikai tavu fizisko un mentālo veselību, bet arī vizuālo izskatu. Tumši maisiņi zem acīm, iespiedušās grumbas pieres un uzacu zonā. Lai saglabātu savu fizisko, mentālo un ārējo veselību ir svarīgi pārvaldīt stresu, veicot nomierinošas aktivitātes kā meditācija, joga vai vienkārši veicot dažas dziļās elpas.

Dabiski veselīgu ādu var iegūt, veicot vienkāršas dzīvesveida izmaiņas. Iekļaujot šos padomus savā ikdienas rutīnā, iegūsi veselīgu, mirdzošu sejas ādu. Dabiskus ādas kopšanas produktus, meklē mūsu veikalā. Mūsu produktu sastāvā ir tikai dabiskas vielas kā - smiltsērkšķu eļļas, kumelīšu ekstrakts, aloevera, utt. Ieskaties mūsu veikalā, lai iegūtu vairāk informāciju.

Seko mums: